Aktualizace 2010

13. 9. 2010 – V žákovské knížce přibylo hodnocení "N"

Do zápisů známek bylo přidáno hodnocení "N", které má za úkol sledovat žáka, který nebyl klasifikován kvůli neúčasti.

30. 7. 2010 – zjednodušený převod tříd do nového školního roku:

Nová funkce, kterou využijí Správci Etřídnice na začátku školního roku. Při převodu tříd dochazí i k nahrání studentů, což značně urychlí práci.

13. 5. 2010 – zjednodušený výběr tiskových sestav

1. Seznam žáků vyberete dle pololetí

2. a 3. Tisk zápisů hodin a absencí je možné filtrovat dle data

13. 5. 2010 – u jednotlivých tříd je možná editace třídního učitele/učitelky, pouze pod oprávnění Administrator/Správce

6. 5. 2010 – v žákovské knížce je nově informace o zapisovateli známky

Mgr. Jana Basařová
Ředitelka v základní škole v Dolních Beřkovicích

Dobrý den, s Etřídnicí jsme spokojeni. Využíváme ji od 5. do 9. ročníku. Ze strany učitelů ani rodičů jsem nezaznamenala žádnou negativní reakci. Dle mého názoru je systém pro všechny zúčastněné lehce ovladatelný. Já, jako ředitelka, spatřuji výhodu v transparentnosti a jednoduché kontrole údajů.

Vít Janda
Ředitel základní školy v Kobylí

Etřídnice se nám osvědčila, jsou spokojení i rodiče, i když my zatím využíváme jenom žákovskou knížku. Ale informovanost rodičů i komunikace mezi nimi a školou se zlepšila. Odpadla různá přepisování známek dětmi, účelové zapomínání žákovské, rodiče mají informace k dispozici přehledněji.